June 2012

Want U Back ~ Ninth.

25. june 2012 at 21:35 | Carol.Tommo |  Want U Back

Tak tedy další díl..Trochu kratší..:)

Taylor:
Harry mi koupil černé,krajkové prádlo z Victoria Secret a malinové,letní šatičky bez ramínek.Koupili jsme si ještě točenou zmrzku.Já jsem si dala vanilkovo-višňovou a Harry si dal vanilkovo-čokoládovou.Tašky s oblečením jsme hodili do auta a jelikož jsme ještě měli čas,šli jsme na procházku.Ruku v ruce jsme procházely mezi stromy a kochaly se krásným,letním dnem.Lehký vítr mi čechral vlasy a slunce mi krásně opalovalo kůži.S Harrym jsme si sedli pod jeden velký strom.Navzájem jsme lízaly zmrzlinu a já mu jí pak vlepila do obličeje,že jí měl na puse,na tvářích i na nosu.

004. AVATARS. | one direction. + diary.

23. june 2012 at 18:06 | Carol.Tommo |  Avatars


Diary: Ahooj.Tak zákaz na počítač je zrušen ale může mi tat'tka někdy ntb zabavit :D Bohužel.No,dneska dopoledne jsem upatlala tyhle hrozný avoše.Takhle zkazit takový krásný fotky..:D..Mamka byla pryč,tak jsme si s taťkou a bráchou došli na oběd a pak jsme vyrazili k dědovi,kde jsem celý odpoledne štípala dříví..Řeknu vám,je to dřina alě je to sranda a mě to baví.Aspo'n nemusim chodit do posilky :D..Užijte si zbytek slunečného večera,jdu psát WUB..Zatím :)

Edit (24.6. - 21:56) : Změna plánu.Want U Back bude až zítra.Nejspíš odpoledne ;)

House arrest..

17. june 2012 at 11:01 | Carol.Tommo |  My diary


Zdravím..Včera sem byla dlouho venku a přišla sem domů pozdě..Takže,mam zaracha na notebook..Jsem u kamarádky na zahradě u bazénu takže vám to píšu tak stručně..Nejspíš to tu teda bude tejden stát nebo něco napíšu ze školy..

004. PNG // Niall.

13. june 2012 at 7:20 | Carol.Tommo |  PNG
Dobré ránko :)..Píšu na rychlo,protože za chvíli odjíždím se Serenkou na školní výlet..Budeme pryč do pátku,takže pak vám sem něco možná hodím..Není nic přednastavené,tak doufám že to nějak přežijete :D Těším se,ale má bejt hnusně tak nevím no..Ale o víkendu má být vedro,tak vám zkusim napsat WUB,ale možná v sobotu pojedu do pryč..Ještě nevim :D

Našla jsem na netu tenhle krásnej obrázek Niállka,tak jsem z toho udělala PNGčko..Je tam strašně roztomiléj :)

[zvětšení kliknutím na obrázek]

Weekend.

10. june 2012 at 16:15 | Carol.Tommo |  My diary

Ahojky..Taky vás tak štve tohle hnusný počasí? Jsem z něho celá taková..unavená..:D A to jsem ještě vstávala o půl pátý..Hrůza! :D No důvody toho že jsem tu nebyla,je že sem včera byla na pouti a dneska dopoledne na mistrovství republiky ve sportovní gymnastice žen :D Na tý pouti sem si to fakt užila ;) Byla jsem 2x na kladivu (to se točí dokola hlavou dolů :D),potom jednou na Extremu a ve strašidelnym hradě. Byly tam taky takoví kluci (byli pěkný ;D) a jednou když sme okolo nich procházeli tak prej jeden řekl: Jste nádherný...Ale já to neslyšela..:D No taky sem se 'trochu' napila ale jinak cajk..Dal mi napít i brácha :D Ještě se nevrátil domů :D No a dneska jsem vstávala o půl pátý a vyrazili sme do Vysokýho Mýta na mistrák :D Bylo to tam skvělý a přenášelo se to přes kameru na net..No pořád se ještě s mamkou koukáme :D
Ještě mám nový,nádherný lay od ddlovato..Moc děkuju :) Strašně se mi líbí a vám nejspíš taky jak jsem četla komentáře :D To je asi všechno co bych tak ještě napsala..Zkuste si ještě užít deštivou neděli.. ;)

Edit:
Udělala jsem ještě takové přáníčko pro Dani k jejím 24.tým narozeninám ;)

003. Blend // Selena Gomez

8. june 2012 at 14:10 | Carol.Tommo |  Blends


Včera jsem udělala jeden blend se Sel..Na jednom blogu to měly jako zadání do VGS :D
Přišlo mi to jako dobrej nápad tak jsem ho udělala jen tak ;)

Want U Back ~ Eighth.

5. june 2012 at 17:41 | Carol.Tommo |  Want U Back

Po dlouhé době,nový díl i s novým,nádherným obrázkem,který mi udělala ochotná,úžasná a šikovná Adélka ;) Moc děkuju,znova.Ale on je prostě krásnej :D ♥ A budu vám sem k tomu dávat i co se dělo v minulém díle,protože když já čtu povídky na jinym blogu a není to tam,tak si to zas nepamatuju a musim hledat minulej díl,a to mě moc nebaví :D

V minulém díle:
Věděla jsem to už když jsem chodila s Harrym ale teď se to projevilo víc.

"Děkuju,že jsi mi to řekl." usmála jsem se a políbila jsem ho na tvář.Když jsem se k němu přibližovala,cítila jsem jak se pousmál.Byla jsem nervózní,aby nás neviděl Harry ale uklidnila jsem se,když jsem se odtáhla.Chvíli jsme na sebe jen tak zírali a pak mě Louis začal lechtat.Svíjela jsem se ve smíchu na gauči.

My photos from England.

3. june 2012 at 11:40 | Carol.Tommo |  Photos
Tákže..Vyfotila jsem něco okolo 500ti fotek,na facebook jsem jich nahrála 360 takže tady jich bude tak..50 :D Vyberu jen ty nejhezčí :D Bylo to tam vážně úžasný..Hned bych se tam vrátila :) Máme odtamtud s kámošema několik suprovejch hlášek :D Prostě to nemělo chybu..:) Všude byly stánky s 1D,i v Madame Tussaunds ;D Měli tam toho fakt hodně..Tak teď už ty fotky :)Jsou trošku upravené v PhotoScapu ;D A nekopírujte prosím ! :)


Jako první,jsme se šli podívat na postavu vyřezanou do země - Long Man of Wimington.

I'm back.

2. june 2012 at 13:37 | Carol.Tommo |  My diary
Tak už jsem se vám vrátila domů :D Sice včera,ale byla jsem unavená tak se mi sem nechtělo psát..Taky moc děkuju Serence,že se mi starala o blog :)..No,bylo to vážně úžasný,hned bych se tam vrátila..A s překvapením,mi zbylo hodně peněz..Zrovna mě :D No musim vám něco říct..Mám RAMONES tričko jako má Harry !! Jsem tak šťastná ! :D Je z H&Mka,takže až k nám příjde,si to budete moct koupit asi taky..Ale mam ho šedivý ale tak co :D Taky jsme šli kolem NANDOS ale nestihla jsem si to vyfotit..:D..Takže pokud budete chtít fotky,tak vám je sem dám,ale teď je musim jít dát na FB,protože už je chce vidět hodně lidí :D Tak zatím,a napište ! ;)