Want U Back ~ Sixth.

16. may 2012 at 17:25 | Carol.Tommo |  Want U Back

Trochu delší díl..Nejdřív sem tu první scénu chtěla vynechat že si jí domyslíte ale holky mě překecaly :D

Prohlédl si mě,když jsem byla polonahá.Uculil se a olízl si ret.
"Ty jsi vyrostla." ušklíbl se a začal mi masírovat a líbat prsa.
"Blbče." zasmála jsem se ale smích přerušilo vzdychání,protože Harry mě cucal bradavky a rukou bloudil u zipu kraťas.Rozepl mi ho a já vzala za kliku kterou jsem měla pod sebou.Vzal mě do náruče a hodil mě na postel.Sundal mi kraťasy a pohladil mě přes kalhotky.Já se zachvěla a on se pousmál.
"Jsi nějaká nedočkavá." uchechtl se když zjistil že už jsem vlhká.Stáhl mi kalhotky a já roztáhla nohy.Chytl mě za pánev a tím si mě přisunul blíž.Chvíli se mi vrtal v klíně pusou a jazykem ale když jsem skoro byla tak přestal.
"Sakra Harry! To snad ne!" vylítla jsem na něj a povalila ho na postel.Lehla jsem si na něj a políbila jsem ho. Potom jsem se přesunula ke krku,kde jsem mu udělala pár znamínek lásky.Pokračovala jsem dolů a každý kousek jeho těla jsem políbila.Rozepla jsem mu pásek a stáhla mu kahoty dolů i s boxerkami.
"Taky jsi vyrostl." pousmála jsem se a on na mě mrkl.Začala jsem ho uspokojovat a vnímala jsem jeho vzdechy.Když jsem cítila že bude,tak jsem se odtáhla.

"Mrcho." ušklíbla jsem se a on mě stáhl k sobě na postel. Poprvé přirazil a chvíli ve mně zůstal abych si zvykla.Přidával na tempu a když jsme oba byli,svalili jsme se vedle sebe.Rychle jsme oddechovali a chvíli jsme tak nehybně leželi na bocích a upřeně sme se na sebe dívali.Poté jsem si přilehla blíž k Harrymu a lehla jsem si mu na hruď.Čichala jsem jeho vůni,kterou jsem milovala.Cítila jsem se tak v bezpečí,tak šťastná.
"Tak co bude s tou tvojí holkou?" zvedla jsem hlavu a přetočila jsem se tak,že sem mu seděla na rozkroku.
"Nic..Jen jí napíšu smsku že je konec a že sem to nemyslel vážně a že miluju jinou." usmál se a mrkl na mě.Já se sehla blíž k jeho hlavě a políbila jsem ho na čelo.Pak na nos,tváře a nakonec na rty.
"A není to moje holka.A nikdy nebyla.To jen ty." ušklíbl se a já ho znovu políbila na jeho jemné,teplé rty.Prohrábla jsem mu vlasy a druhou rukou jsem mu pohladila tvář.
Vstala jsem a oblíkla jsem si kalhotky a jeho tričko.Otočila jsem se a podívala jsem se na Harryho,který očima hypnotizoval celé mé tělo.
"Mám tak krásnou přítelkyni.Jsem takovej debil,jak sem ti to mohl udělat?" dal si ruku přes oči a já přišla k němu.Políbila jsem ho na ruku,on jí sundal a ukázal mi tak jeho smutný výraz.
"Copak?" zeptala jsem se ho a sedla jsem si mu na klín.
"Nelíbá se na ruku,ale na rty." mrkl a vyšpulil na mě pusu.Já se ušklíbla a políbila jsem ho.
"Pojď teď do kuchyně.Musíme si dát něco k véče." vstala jsem a šla jsem do kuchyně.Harry se tam ještě válel.Koukla jsem se co bylo v lednici.Našla jsem tam mleté maso,protlak,jogurty,a všechno možný.Napadlo mě že bych mohla uvařit špagety.Vařej se rychle a já je miluju.Vyndala jsem tedy protlak a maso.Ze spíže jsem vyndala cibuly a špagety.Napustila jsem vodu do hrnce a osolila jsem jí.Zapla jsem sporák a hodila jsem tam špagety.Nastavila jsem minutku a šla oloupat cibuli.Nakrájela jsem jí na drobno a dala jsem jí do kastrůlku,kde už byl olej.Když byla polozlatá,přidala jsem tam maso.Osmahla jsem ho a vyškrabala (kydla) jsem tam protlak a kečup.Když jsem to míchala,Harry mě chytl okolo pasu a políbil mě na krk.
"To ták voní,Tay." udělal mi další cucflek a položil si jeho hlavu na moje rameno.
"Už jen chvíli,zlato." otočila jsem se a políbila jsem ho.Potom jsem se přesunula na jeho krk a udělala jsem mu tam taky několik cucfleků.Přitom jsem ho jednou rukou hladila po vypracovaném břiše a hrudi.Druhou ruku jsem měla u něho na zadku.On měl svoje na mém zadku a vyzvedl si mě na pult.Já mu obmotala nohy kolem pasu a prohrabávala jsem mu kudrlinky.Zazvonila minutka a já se leknutím odtrhla od Harryho a bouchla jsem se hlavou o skříň za mnou.Chytla jsem si oběma rukama hlavu,bolelo to jako čert.
"Lásko!" vykřikl Harry a vzal mě do náruče.Donesl mě na gauč,položil mě a dal mi pod hlavu polštář.Skroutila jsem se do klubíčka a Harry někam odešel.Začaly se mi kutálet slzy po tváři a Harry přiběhl s ledem.Zvedl mě do sedu,rozhrnul mi vlasy a podíval se na místo kam jsem se uhodila.
"Zlato,krvácíš." ustrašeně se podíval a zase někam odběhl.Potom přiběhl s mokrým ručníkem a dal mi ho na hlavu.Položil mě a já si lehla na polštář,i s ručníkem a ledem.Přikryl mě dekou a šel do kuchyně.Potom přišel s jednim velkym talířem a pořádnou porcí špaget.
"To sníš sám?" zeptala jsem se ho trochu ufňukaně ale se smíchem.
"Ne..Budeme to jíst spolu.A já tě budu krmit,můj marůdku." mrkl na mě a já se posadila.Držela sem si u hlavy ručník s ledem a Harry namotal na vidličku první špagety.Mířil s ní na mojí pusu,tak jsem jí otevřela a on mi jí tam strčil.Pomalu jsem stáhla špagety a Harry mi vytáhl vidličku z úst.
"Jsi zraněná a pořád svůdná." uchechtl se namotal další sousto.Tentokrát si ho strčil k sobě do pusy a už namotal další a strčil ho zas mě.Přesedla jsem si mu na klín a zahodila jsem led s ručníkem.On mi pofoukal a políbil zraněné místo a já se usmála.
"Miluju tvůj úsměv." řekl a já ho políbila.Krmili jsme se pak navzájem a když jsme dojedli chtěla jsem odnýst talíř ale Harry mě zastavil.
"Ne.Ty seď.Já to udělám." posadil mě zpátky a dal mi vlasy za ucho.
"Ale dyť mi skoro nic není." naléhala jsem.
"Mlč." okřikl mě a dal mi pusu.Olízl mi ret.
"Měla jsi tam omáčku." mrkl na mě a já se zasmála.Odešel do kuchyně a já vstala a šla jsem do sprchy.Svlékla jsem se a vklouzla jsem tam.Umyla jsem si hlavu od krve a tak jsem si jí rovnou umyla šampónem.Když jsem byla skoro domytá,přilepil se mi někdo na záda.Vyjekla jsem a Harry mě utišil polibkem.
"Nechceš dokončit to,co jsme dělali před tím než jsi se uhodila do hlavy?" zeptal se a šibalsky se usmál.
"Jseš nadrženější než předtím." mrkla jsem na něho a začala jsem ho uspokojovat.Potom sme se vyměnily a on klečel pode mnou.Myslela jsem že se neudžím na nohou,jakou rozkoš mi způsoboval ale držel mě za boky.Otřel se osuškou a potom mě do ní zabalil.Odnesl mě do pokoje a položil mě na postel.Vytáhl mi ze skříně moje pyžamo,které se skládalo z bílého trička s nápisem 'I ♥ Harry' a z růžových kraťásků.Vím že ho měl rád.Taky si vytáhl jeho trenky,které jsi u mě nechal a já je zapomněla vyhodit.Natáhl si je a potom převlékl mě.Uložil mě do postele a lehl si vedle mě.
"Krásně se vyspi,lásko.Zítra nás čeká velký den." políbil mě na čelo a objal mě kolem pasu.Za chvíli jsme oba usli.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lizz. Lizz. | Web | 16. may 2012 at 17:58 | React

Mám tohle komentovat?!OMG! :D A prej,že to nepůjde. :P Pěkně ses v tom vyžívala. ;DD Super. :D "Jseš nadrženější,než předtím." → SERIOUSLY? :D Harry je nadrženej v každý FF-ce. :D Žádná novinka jako. ;DD A díky za recept na špagety. :D U toho jsem se gebila nejvíc. ;DD Nevím proč. :DD A jak jí krmil.♥♥ Aww.Slaďouš jeden.♥ :P :D Kdo by nechtěl se od něho nechat krmit. ;DD Strašně se těším na další díl.Tenhle byl totálně úžasný. :D

A FF-ku s Louisem?Vážně? :D Proč mě to nepřekvapuje hale. :P Ale tak uvidíme,jak dopadne anketa. ;D A fotky bych snad možná potom hodit mohla,i když nevím no.Foťák si budu nejspíš nechávat doma,ale tak pro jednou si ho vezzmu - MOŽNÁ. ;D A u nás bude taky vystupovat někdo slavnej hale,ale vůbec nevím kdo. ;DD Skleróza jsem. :D No až to zjistim,tak ti to napíšu. ;DD

2 Lizz. Lizz. | Web | 16. may 2012 at 18:27 | React

Já ti dám na anketu ser :D...No,i když.Mohla bych udělat pro tebe dobrej skutek. ;DD Ale ne,uvidíme.Necháme to na osudu (ohraný přirovnání). ;DD A dílek pro mě?Ou,to je pocta! :D Tak to se budu těšit. ;DD

3 Serena Serena | 16. may 2012 at 19:10 | React

skvělýýýýý!!!! :D opravdu, nejnadrženější z nejnadrženějších, klobouk dolů :D:D

4 Nikushka ♣ OneDirectionWeb Nikushka ♣ OneDirectionWeb | Web | 16. may 2012 at 19:12 | React

Ta scéna..wau :D :D A Harry takový starostlivý otec, jak jí krmil a pak oblékl :D ♥ Skvělý díl to je :)♥

5 *Anny* *Anny* | Web | 16. may 2012 at 20:10 | React

úžasný! ta první scéna..wow :D Už se těším na další díl :D

6 Mirka Mirka | 17. may 2012 at 7:08 | React

:-D no v prvom rade dokonaláááá !! Harrold taký nadržanec :-P ufff, tomu jeho vypracovanému telíčku by som ani ja neodmietla :D behom ďalšiu časť 8-) btw, sexuálne scény number :-)

7 Jerry Jerry | Web | 17. may 2012 at 17:05 | React

Až ho potkám, uhodím se do hlavy a budu se nechávat krmit :D Super díl ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement