VAS HAPPENIN' » 3.part.

25. may 2012 at 13:22 | Serena |  Vas happenin'

Udělala jsem takový menší záskok za Carol a dávám Vám sem další díl mé povídky. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale znáte to - škola. Těším se na vaše reakce, ať už pozitivní nebo negativní ;)


Zapluli jsme do 'Mekáče' a vecpali jsme se do nejkratší fronty, protože naše žaludky už potřebovali zaplnit. S plnými tácy jsme si sedli na nenápadné místo až v zadní části restaurace. S úlevou jsem na podlahu shodila všechny moje zavazadla a horlivě jsem si začala rozbalovat cheeseburger. Bože, už mám taky příšerný hlad. Pořádně jsem se zakousla a s úlevou se opřela do velké sedačky. Kluci se na mě udiveně dívali, teda kromě Nialla, protože ten mojí slast z jídla sdílel.
,,Tak jak se jmenujete?" zeptala jsem se jich, jako že vůbec netuším, kdo jsou.
,,Ty nevíš kdo jsme?" civěl na mě Harry. Čekala jsem, že zrovna on se na to zeptá.
,,Vím. Myslím ale, že by bylo na místě, kdyby jste se mi představili jako obyčejní kluci. Ne, abych se vám musela představovat jenom já, připadám si divně." pro změnu jsem se napila. Protáhla jsem obličej, protože bublinky z koly mi vlítli až do nosu.
,,Dobře." pokrčil rameny Harry a všichni se mě po jednom představily.
,,Povídej nám taky něco o sobě." vybídl mě Zayn a ostatní pozorně naslouchali.
,,Ryan Cooperová." usmála jsem se. ,,Ano, je to spíš chlapecký jméno, ale zvyknete si. Jinak jsem se narodila v Londýně, ale bydlím v Irsku. Teď jsem přijela na prázdniny za bratrem." objasnila jsem jim, proč sebou tahám zavazadla.
,,Zdravím, sestro." roztomile se usmál Niall.

Zbytek konverzace jsme různě klábosili, ale já spíš jen poslouchala. Nacpala jsem do sebe zbytek muffinu a zvedla se z pohovky.
,,Ráda jsem se s vámi seznámila." moje břicho je totálně přecpaný a stěží mluvím, takže pokus udělat přitažlivý úsměv nevychází.
,,No, počkej, my ještě nekončíme." zkontroloval si Liam hodinky. ,,Budeme tady čekat ještě tak hodinu. Přiletěli jsme dřív, než jsme plánovali a Danielle s Eleanor pro nás přijedou později." podíval se na Louise.
,,Já moc na nákupy nejsem a navíc za chvíli si už pro mě přijede brácha." vymlouvala jsem se.
Ve skutečnosti nákupy miluju a kdyby přijel Matt, zatáhla bych ho ještě na pár hodinek dovnitř, kde by mi dělal osobního nosiče a poradce mých outfitů. Totálně netuším, proč jsem se začala takhle nesmyslně vymlouvat. Kdyby mi někdo před pár dny řekl, že budu mít tu možnost nakupovat s One Direction, okamžitě by jsem si plánovala, kde všude je provedu a ne, že je budu odmítat.
,,Dlužím ti ještě to kafe, takže vůbec nemusíš nakupovat." zvedl se i Zayn. Chtěla jsem zase protestovat a už jsem měla otevřenou pusu, ale kluci se rychle sbalili a pronesli: ,,Dobře, zavoláme vám."
Teď už by bylo přímo nezákonný utéct od Zayna.

Když jsme prošli skoro celým nákupním centrem, konečně jsme zasedli do luxusně vypadající kavárny. ,,Co vlastně dělá Matt?" ptal se Zayn.
,,Je právník. Na prázdniny k němu jedu i přesto, že nemá moc času, ale jsem ráda, že ho aspoň vidím. Vždycky se mi snaží vymyslet nějaký pestrý program, bohužel většinou to je s jeho přítelkyní." napila jsem se voňavé kávy. ,,Ale co už..." pokrčila jsem pravým ramenem.
,,Tak pro změnu, bych ti mohl dělat průvodce já." pousmál se Zayn.
,,Vůbec nic proti tomu nemám, hlavně, že strávím den bez Madison." ušklíbla jsem se. Se Zaynem se mi vážně hezky povídá. Ve všem je chápavý a hlavně nepatří mezi lidi, kteří povídají o ničem, to přímo nesnáším.
Crrr.
,,Harry?" ozval se Zayn do telefonu. Jenom poslouchal a přikyvoval. ,,Dobře. Měj se." ukončil hovor.
,,Za půl hodiny už si pro nás přijedou holky, takže se budeme muset rozloučit." podivně se usmál.
,,Dej mi tvůj mobil." natáhnul ruku.
,,Proč?" nechápala jsem.
,,Uložím ti tam moje číslo." se smíchem na mě mrknul.
,,Doufám, že se nevidíme naposledy." pronesl nesměle a zajiskřili mu oči.
,,Já taky." přikývla jsem a společně s kufrem odešla z kavárny.
Ještě jsem se za sebou otočila a Zayn mi zamával. Oplatila jsem mu to úsměvem a snažila se mými rozklepanými prsty vyhledat v mobilu Mattovo číslo.Jsem ze Zayna úplně vykolejená, nerada to přiznávám, ale asi na mě udělal dojem.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 25. may 2012 at 14:21 | React

Úžasný díl, úžasná povídka! :))

2 Minie* Minie* | Web | 25. may 2012 at 14:25 | React

Hůůů! Dej mi můj mobil :D:D prej proč :D:D já už bych ho vytahovala!:D:D:D bylo by mi jedno co snim chce udlat :3 :D pěknej díl :3 těšim se na další! :)

3 Carol.Tommo Carol.Tommo | Web | 25. may 2012 at 14:40 | React

Koukám že se mi někdo hrabe na blogu :D
Zdravím,sestro ! :D Dokonalý :) A dejmi tvůj mobil :D Super Serry..:D

4 Serena Serena | 25. may 2012 at 18:09 | React

aww, děkuji :)*

[3]: už to tak bude :D

5 Karolína (miley-selena-stars.blog.cz) Karolína (miley-selena-stars.blog.cz) | Web | 5. july 2012 at 14:08 | React

tak to je uzasnej pribeh navíc jsem blázen do zayna takze se mi to moc líbí ale dostalo mě to zdravím sestro! to je uzasny!! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement