VAS HAPPENIN' » 2.part.

12. may 2012 at 18:08 | Carol.Tommo&Serena |  Vas happenin'

Serenka (Serry :D) napsala další díl ;D

Volnou rukou jsem si posunula dioptrické brýle blíže ke kořenu nosu. Jop, mám brýle a aby toho nebylo málo, nedávno jsem ještě měla rovnátka. Vůbec mi to ale nevadí, odlišuju se tím od ostatních holek v mém věku a nikdy jsem nepocítila, že by to bylo nějaké odlišování v špatném smyslu. Spíš, než odlišování, bych tomu říkala originalita. Nemyslete si, že jsem bůhvíjak sebevědomá, spíš naopak, ale myslím, že jsem hezká. Teda, alespoň ostatní to říkají. Modré oči mi lemují černé husté řasy a hnědé vlasy nad zadek, se mi při každém pohybu pohupují do rytmu. Hlavně jsem přirozená. Samozřejmě, že se maluju, ale všeho s mírou. Jak už jsem říkala, holky v mém věku jsou jiné, fifleny s tunou make-upu, umělými vlasy, nehty a já nevím, čím vším. Je mi osmnáct a mám tak trochu svojí hlavu. Ve škole mě většina lidí ignoruje a parta jedný z vrchních pipin mě doslova nenávidí. Vlastně mám dva nejlepší kamarády, ale ti na tom nejsou lépe. Taky jsem známá svými věčnými problémy s učiteli a zakázaným chozením na večírky.

,,Panebože!" zaječela jsem. Celé kafe skončilo na mé mikině. Nějakej blbeček do mě totiž vrazil. ,,Neumíš dávat pozor, debile?" dívala jsem se na něj a chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, kdo to je. Zdá se mi to, nebo to je Zayn z One Direction? No, jasně, že nezdá, za ním jsem zahlédla Harryho a Liama. A támhle je Niall a Louis. Wow, tak tohle mi Will s Carrie neuvěří.
Slyšíte správně, Will je kluk, je Directioner a spolu s Carrie tvoříme partu velice praštěných lidí. Moji nejlepší kamarádi jsou do nich doslova zažraný a já taky zrovna nemůžu říct, že bych k nim měla odpor. Nesmím na sobě nechat absolutně nic znát. Pořád jsem na něj nevěřícně koukala a přemýšlela, jaký mám štěstí. Snažila jsem se ale, aby to navenek byl pohled typu: Jak sis to mohl dovolit?
,,Promiň, ale ty bys taky mohla koukat." vyndával si z kapes u kalhot čistý kapesník a podal mi ho. ,,Ne, to je dobrý." odmítla jsem. Opět jsem si sundala batoh a svlékla si politou mikinu. Uchopila jsem jí pouze dvěma prsty a odtáhla jí od sebe jako by to mělo být něco krajně nechutného. Ten hnědoočko na mě pořád koukal. ,,Můžu tě pozvat na nový?" mírně se na mě usmál. Myslím, že to dělá jen ze zdvořilosti. ,,Neřeš to." mávla jsem rukou. ,,Ne, trvám na tom. Navíc máme s klukama hlad, tak se rovnou najíme." popostrčil mě.
,,Vedu nám společnost." zahýkal, když jsme došli ke zbytku kapely. Nedej na sobě nic znát, jako kdyby to byli obyčejní kluci. Problém je, že oni vůbec nejsou obyčejní. Vyšli jsme z letiště a já všude viděla fotografy a pištící fanoušky. Snažila jsem se být nenápadná, jako že k ním vůbec nepatřím. ,,Neztrať se." uchechtl se Zayn a chytil mě za ruku. Dotáhl mě, až k nákupnímu centru, do kterého jsem stejnak hodlala jít, než si pro mě přijede Matt.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Minie* Minie* | Web | 11. may 2012 at 21:19 | React

Krásný! :)) chcu další!:D

2 Lizz. Lizz. | Web | 12. may 2012 at 18:36 | React

Super díl. :)) Hnědoočko.. ;DD Já nevím,proč,ale rozesmálo mě to. :D Moc se těším na další díl. :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement